Vaša milovaná krajina prekypujúca pokojom, vaši priatelia na život a na smrť, vaša vlasť meniaca lúče slnka na teplo domova ocitla sa náhle v ohrození a veľmi vás potrebuje.
Tentokrát stojíme proti ohromne ťažkému protivníkovi.
Kto to je ? Hm, to vám ešte neprezradím, aby ste príliš rýchlo nezutekali.
Isté je, že potrebujeme každú ruku, každú nohu, každú hlavu a v nej bystrú myšlienku, aby sme nebezpečenstvo hroziace celému Bitlandu dokázali odvrátiť.
Vaše úsilie bude preto bohato odmenené.
Čas ale nahráva nášmu súperovi.
Máme len 4 dni (od pondelka do štvrtka) na to, aby sme postavili silnú obranu.
Len vtedy, keď mesiac na oblohe stráca svoju druhú štvrtinu, ožívajú na štyri dni naši priatelia z Edenu. Len vtedy môžeme načerpať z ich nadprirodzených schopností a postaviť sa zoči-voči nepriateľovi. Inak nemáme šancu a vystavíme Bitland pôsobeniu zlých a temných síl, najhorších široko ďaleko vo vesmíre.

Ak chceš pomôcť, zapamätaj si:

    1. Priateľom z Edenu splň ich želanie, len vtedy ti otvoria srdce a dovolia načerpať z ich talentu.
    2. Schopnosti, ktoré získaš od priateľov z Edenu, musíš ČO NAJSKÔR priniesť na Bitland a podeliť sa o ne s bitlanďákmi. Každou hodinou strávenou hľadaním v teréne strácajú totiž dve stotiny svojej sily.
    3. Ak sa raz vydáš na cestu do Edenu, niet už cesty späť. Cesta je jednosmerná. Môžeš si oddýchnuť a potom ísť ďalej. Až posledný z našich edenských priateľov ti ukáže, ako sa dostaneš znova na Bitland.
    4. Ale pozor na všetko máš maximálne 4 dni, potom EDEN na mesiac zmizne a ty môžeš len dúfať, že ešte niekedy nejaký Bitland uvidíš.
    5. Máš na Bitlande vytvorený tím ? Môžete ísť do EDENu spolu. Okrem individuálnych schopností, získavate aj schopnosti tímové a takto Bitlandu pomôžete dvakrát. Zapamätaj si ale, že schopnosti rytierov v tíme sa navzájom ovplyvňujú a preto v teréne EDENU slabnú dvakrát rýchlejšie.


Teraz už vieš všetko, čo potrebuješ na začiatku vedieť. Ostáva len na tebe, ako sa rozhodneš. Stojíš pred bránami Edenu. Ak otvoríš, začínaš svoju životnú rytiersku výpravu, ak na to nemáš odvahu, môžeš pomôcť Bitlandu aspoň budovaním jeho opevnenia.

Správne rozhodnutie a veľa šťastia vám s úctou praje

Pentijak

Tvoj bitlandský nick:    

Ideš do Edenu so svojim bitlandským tímom?     Áno     Nie