Otázky - odpovede

Nadpis otázky:
Nick (Prezývka na Bitlande):
Správa:


e-mail pre odkaz na kontakt:
 
 

termín prihlásenia do súťaťe
lukas 19.11.2005

Je ešte možné prihlásiť sa do súťaže?

erikapavel@centrum.sk
Ronaldovi
Pet 26.10.2005

Už je to v poriadku. Vdaka za upozornenie.

bitland@itp.sk
Klient
Ronaldo 21.10.2005

Mam problemy s klientom. Vzdy ked stiahnem najnovsiu verziu klienta a chcem ju spustit tak mi pise ze mam staru verziu. Mohli by ste mi poradit Pet alebo Saxana ze v com moze byt problem???? dakujem

LukasScholtz@atlas.sk
Re: vsetkym
Pet 10.6.2005

Tak, Hascor, s pridavanim stranok je uz vsetko v poriadku. Sorry, pri aktualizacii webu ostal blokovany zapis adries. No a vsetkym, ktori si myslia, ze bitland, alebo internet v poslednych dnoch strajkuje, len mala otazka. Co tak viac krasneho slnecneho leta travit niekde s loptou, alebo s bicyklom ? Ale teraz vazne. Server Bitlandu je zrely na reinstalaciu. Ta sa uskutocni pravdepodobne najblizsiu nedelu, takze doporucujem zakupit spekacky a ist niekam do lesa. No a v pripade pretrvavajuceho dazda obut galose, zobrat vedro a ist nejakemu dobremu susedovi pomoct so zaplavenou pivnicou.

bitland@itp.sk
Pridanie stranky
Hascor 7.6.2005

Nemozem pridat stranku cez formular. Co je s tym? Dik

hascor@centrum.sk
Server
Ronaldo 4.6.2005

Amoniak neboj sa niesi sam. Aj mne to strajkuje a nefunguje.

Server
amoniak 3.6.2005

Stalo sa niečo s bitlanskym serverom? Lebo mi nejde už dva dni. A neviem či je to len v mojom počítači (kazi sa stale) alebo je to \"lokálny\" problém.

Ronaldovi
Saxana 1.6.2005

Vďaka za upozornenie. Pet už na tom pracuje. Mali sme asi staru adresu. Ahoj. A želáme zábavný finiš školského roka

E-mail
Ronaldo 28.5.2005

Ahojte, Pet aj Saxana. Neviem preco mi neprisiel e-mail s tym dotaznikom. Asi ste na nas zabudli. Prosim vas ci by ste mi ho nemohli poslat.Dakujem

LukasScholtz@atlas.sk
pomóóóc
Pet 20.4.2005

Ja som to tušil, keď ani dnes ráno Bitland nevykazoval žiaden život, že nás všetkých bude čakať zmena klienta. Mrzí ma, že tak narýchlo, zasa nám nikto nič nepovedal a preto ten nový klient až tak veľmi nový nebude. Takže idem nastaviť nové IP adresy a poslať na web. Vydržte ešte hodinku.

bitland@itp.sk
Bitland
amoniak 19.4.2005

Kedy sa obnový spojenie s Bitlandom?

Odpoved
Pet 11.4.2005

prosim

ta otazka pred majou!
amoniak 11.4.2005

pozrite si ju. ďakujem Lebo sa mi zda ze ste ju nezaregistrovali. Este raz dakujem

Majke40
Pet 10.4.2005

Ahoj Majka. V ďatľoteste sú 4 varianty a každý sa od ostatných niečím líši (okrem toho sú tam aj iné slová). Stabil bude vyhovovať tým, ktorí majú radi angličtinu a nemajú radi napätie spôsobené náhodným časom čakania na zobrazené slovo. Okrem toho vo variante Stabil, podobne ako u Clean-u sa berú do úvahy všetky tvoje výsledky a zráta sa z nich priemerný čas. Takže ak máš z 10 pokusov priemerný čas 10 sekúnd a potom dosiahneš čas 6 sekúnd, tvoj nový priemerný čas bude (10x10+6x1)/(10+1), teda 9.636 s. Ak ten výpočet potrebuješ bližšie vysvetliť, môže ti pomôcť napr. tvoja obľúbená p.profesorka matematiky ;-) Do zďatľovania.

preco
majka40 7.4.2005

takze pet preco ked urobim si record c stbil-datlotest ze 7.520 a idem do tabuliek sutazi tam mam stale 9.850 alebo kolko to

maja40@post.sk
flash
amoniak 6.4.2005

Milí Bitlanďáci. Takže, chcela by som si zadovážiť flasha, ale neviem ako. Náš p.p. mi povedal, že to je drahé. amá to 700MB. Tak ako by som sa mohla k tomu jednoduchšie dostať? Za odpoveď ďakujem.

Pet-ovi
amoniak 5.4.2005

ďakujem. Pošlem po Nike ona ide. a ešte ďakujem za tú strášne dlhú stránku. Tak caukis

re:linux
Pet 4.4.2005

Ahoj Amoniacik. Najprv ta chcem upozornit, ze budes stahovat dobrych najmenej 300MB a to potrva. Mozno by si radsej mohla skusit zohnat PC Revue z minuleho roka, v ktorom bolo take CD s linuxom. Ak nepochodis, prinesiem vo stvrtok na sutaz Baltika do Bratislavy. Tam pride aj niekto z vasej skoly. Keby si predsalen chcela stahovat a napalovat, skus ftp://hladnov.osu.cz/pub/linux/distributions/danix/ Cauko

linux
amoniak 1.4.2005

Kde sa dá nájsť ten linux čo o ňom karolko rozprával? Chcem si ho stiahnuť. Na Donovaloch som Vás nechcela otrvavovat y zmysle: ,,Hej, máte mi pozicat CD?,,Haha Za odpoveď ďakujem

monika@post.sk
Re:tímy
Pet 21.3.2005

Žiaci bez doprovodu učiteľov budú povinne dve hodiny denne strúhať mrkvu a pri tejto činnosti neustále nahlas opakovať \"kiš, kiš, ja som tu bez doprovodu a môžem si robiť, čo chcem\"

tímy
Iwee 19.3.2005

Ako bude organizovaná činnosť žiakov, myslím konkrétne, či bude rozdiel, že ak žiak príde v tíme alebo ak žiak príde sám a bez doprovodu ucitela ako jednotlivec.

laukova@gymlet.sk
Pet-ovi
amoniak 18.3.2005

Ďakujem.

Amoniakovi
Pet 17.3.2005

Kto si prinesie stan, môže spať v stane. Kto príde len tak, bude spať len tak v horskom hoteli Vesel = chata na obrázku pozvánky

Bitlanďákom
amoniak 15.3.2005

Kde budeme spať na tom tábore? V hoteli? v chate? v stane? vo veselívh uľanoch.

monika-mk(a)post.sk
Otázniku
Pet 21.2.2005

Ahoj Otáznik. Na www.bitland.sk/klient.htm máš k dispozícii program klienta Virtual Bitlandu. Stiahni si ho do svojho počítača, rozbaľ do priečinka C:\Bitland a spusť. Registruješ sa cez tlačidlo "Udeľovanie vstupných víz za mešec zlata". Veľa šťastia.

bitland@itp.sk
registracia
? 18.2.2005

Ako sa registrujem?

Heslo - odpoveď
Dobrá víla 13.2.2005

Iwee, ak si v ponuke Bitland (vľavo hore) zvolíš položku Registrácia, otvorí sa ti registračný formulár, kde si môžeš zmeniť svoje údaje.

bitland@itp.sk
Heslo
Iwee 12.2.2005

Da sa na Bitlande nejako zmenit heslo?

iwa5@zoznam.sk
Ronaldovi
Pet 11.2.2005

Ahoj Ronaldo. Tvoju sťažnosť samozrejme podrobne prešetríme. Hneď mám ale jedno uistenie. Body za súboje sa prideľujú automaticky. Kto prehrá stráca 10% svojich bodov a len v prípade, že niekto nehrá čestne, môžeme strhnúť nejaké body ručne. V tvojom prípade sa však nič také nestalo. Bolo by dobré, keby si nám napísal, kedy si o tie body prišiel. Vieme si to v histórii potom skontrolovať. Zaujímalo by ma, ako vieš, že ti zmizlo toľko bodov. Si v súťaži do 15 rokov prvý a celkové bodové zisky sú také, že keby si prišiel o 270 bodov v niektorej hre, tak si v tej hre v mínuse a ty máš pritom celkom slušné bodové kontá. Najmä niektoré disciplíny Bilariády prinášajú úskalia, kvôli ktorým môžeš ľahko body získať a vzápätí stratiť. Ale 270 to asi ťažko.

bitland@itp.sk
Sťažnosť
Ronaldo254 10.2.2005

Mám problém s udeľovaním bodov - bez dôvodu ( aspoň ja o ňom neviem ste mi strhli body. Dvakrát sa mi zmenšil počet bodov najmenej o 200. Naposledy sa mi strhli body pre jeden zápas ktorý som ani nehral. Iba súperovi napísalo že s ním hrám a mne nič - prišiel som o 270 bodov. Nemohly by ste mi vysvetliť ako to tu bodujete a podľa čoho strhávate body?

LukasScholtz@atlas.sk
Otázky a odpovede
kamilio 10.2.2005

Čakáme na vaše otázky, sťažnosti a pripomienky