BeTeeL 4

Bitlandské noviny 2005/2006

Práve prebieha celotýždenný turnaj v Piškvorkách klasik

Na On-line stretnutí vo štvrtok 3.11.2005 sa zase rozdávali body. Mohli ste ich získať za príspevky do rubyškoly, hlasovanie, príspevky do tajného komunikačného kanálu aj nového verejného kanálu v Kláboskách a v On-line kvíze. Vyskúšali sme si on-line kvízovanie a preverili popularitu osobností Superstar (kým sa stratia v žiare nastupujúcich stars). Súboj bol napínavý. Pri ťažších otázkach boli úspešnejší googleri a pri známejších faktoch boli rýchlejší fanúšikovia našich superstars. Všetci účastníci kvízu boli spravodlivo a bohato odmenení, podľa nášho on-line hesla: "Je dôležité zvíťaziť, ale ešte dôležitejšie je zúčastniť sa"

Najbližšie On-line - GrandPrix... Vo štvrtok (17.11.) sa online stretnutie neuskutoční z dôvodu Dňa študentstva. Namiesto toho však nasledujúci týždeň na Vás čaká veľká pátracia hra GrandPrix. Môžete si otestovať svoje sily v ktorýkoľvek deň od 21. 11. do 28. 11., pričom bude vždy poobede k dispozícii bitlandská poradňa, na ktorú sa môžte obrátiť so svojimi otázkami (o hre, ale aj o problémoch pri vytváraní www, animácii, programovaní,...). Na úspech v GrandPrix vám stačí trochu sa kamaráťiť s googlom, vedieť preliezať oknami a mať odvahu, silnú vôľu a trpezlivosť. Určite pomôžete bitlandskému kráľovi Pentijakovi zvládnuť nezvládnuteľnú situáciu v jeho krajine a budete štedro odmenení bodmi do bitboja (nie polovicou kráľovstva, lebo si ho celé môžete stiahnuť na www.bitland.sk/klient.php)

Získavajte bohaté odmeny v Rubyškole - svojimi príspevkami a hlasovaním

Každý týždeň sa hlasuje o príspevkoch cez klienta VirtualBitlandu.Za hlasovanie môžeš získať body (Minulý týždeň získal Karolko 36,24 bodov)

V každej rubrike Rubyškoly (obrázky, básničky, ...) môže byť vystavený ľubovolný počet tvojich diel Napríklad Scooter už v Art clube získal najmä vďaka svojim minifilmom a fotodielam 389,7 bodov a po každom hlasovaní mu body pribúdajú

 

 

Archív BeTeeL

Program ON-Line stretnutí

Bodovanie na Bitlande